Zehnder Baltics

vedinimo sistemos, radiatoriai, sildymo sistemos, rekuperatoriai, gyvatukai, zehnder, silumokaiciaiNuo 2018-05-29 įmonė „InteliVENT“ priklauso įmonių grupei „Zehnder“ ir vadinasi „Zehnder Baltics OÜ“.

„Zehnder Group AG“ yra pirmaujantis Europos šildymo ir vėdinimo sistemų gamintojas, siūlantis patogius, sveikus ir energiją taupančius patalpų mikroklimato sprendimus. „Zehnder Group“ gamina, projektuoja ir parduoda įvairių populiarių prekių ženklų radiatorius bei vėdinimo sistemas („Runtal“, „Acova“, „Bisque“, „Paul“, „Greenwood“). Įmonė „Zehnder“ turi savo atstovus 13 Europos šalių (iš viso 34 atstovybes ir gamybos padalinius), o taip pat Šiaurės Amerikoje bei Kinijoje (iš viso aštuonias atstovybes ir gamybos padalinius). Visame pasaulyje „Zehnder Group“ dirba apie 3 200 žmonių.

Apie įmonę

Įmonė „Zehnder Baltics OÜ“ Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje atstovauja „Zehnder Group AG“, vėdinimo, šildymo ir aušinimo sistemas.
Savo klientams galime pasiūlyti naujoviškus energiją taupančius patalpų mikroklimato sprendimus. Prireikus konsultuojame apie visą procesą ekonominės naudos analizės ir projektavimo metu, o taip pat ir statybos bei tolesnės stebėsenos metu.
Glaudžiai bendradarbiaujame su projektuotojais, energetikos auditoriais ir inžinieriais.
Esame įsikūrę biurų pastate „Tiskre Ärimaja“ adresu Rannamõisa tee 38D, kuriame taip pat yra ir „Zehnder“ salonas bei mokymo centras.
Turime šias MTR registracijas:

  • EEO002810 Savininko priežiūra
  • EEP002011 Projektavimas
  • EEH005185 Statyba
  • TEL002153 Elektros darbai

vedinimo sistemos, radiatoriai, sildymo sistemos, rekuperatoriai, gyvatukai, zehnder, vedinimo specialistai, rekuperacine sistemosProjektavimas ir planavimas

Mūsų komanda patirtis leidžia imtis įvairių projektų. Mūsų tikslas yra ne konkuruoti su projektuotojais. Atvirkščiai, esame projektuotojų ir investuotojų palaikantis ir konsultuojantis partneris.
Dalyvavome renginiuose, kur reikėjo projektuoti ir planuoti verslo pastatų patalpų mikroklimato sprendimus (pvz.: „Tiskre Ärimaja“, verslo pastatas „Ülikooli 2b“, naujas „Omniva“ logistikos centras, „Arcwood“ gamybos ir biurų pastatas), taip pat daugiabučių ir individualių namų projektuose („Novamaja“, „Pronksi“ rezidencijos).
Mūsų specializacija yra įvairūs lubinio šildymo ir vėsinimo sprendimai.
Turime ilgametę patirtį daugiabučių namų vėdinimo sistemų rekonstrukcijos srityje („KredEx“ priemonių projektai). 2013 metais pristatėme rinkai vėdinimo sistemų su šildymo pagrindais rekonstrukcijos sprendimą „Zehnder Comfosystems“, kuris šiuo metu yra naudojamas daugumoje rekonstrukcijos projektų.
Prireikus pateikiame klientui pastato mikroklimato tyrimus ir galimus technologinių sprendimus su ekonominės naudos analize.

Nuo 2012 m. įmonė „InteliVENT OÜ“ Estijoje atstovauja vėdinimo sistemoms „Zehnder Comfosystems“ ir lubinio šildymo bei vėsinimo sprendimams. Jūsų darbas visada bus sklandus, nes visada sandėliuose turime pakankamai „Comfosystems Zehnder“ vėdinimo ortakių ir detalių atsargų.

Statyba

Esame įrengę gyvenamųjų namų vėdinimo sistemas, rekonstravę šimtų daugiabučių namų vėdinimo sistemas visame Estijoje, įrengę naujoviškus vėdinimo, šildymo ir vėsinimo sprendimus gyvenamuosiuose namuose, verslo bei gamybiniuose pastatuose.