Nuo 2018-05-09 įmonė „InteliVENT OÜ“ priklauso „Zehnder“ grupei.

Šveicarų kompanija „Zehnder Group AG“ įsigijo „InteliVENT OÜ“.vedinimo sistemos, vedinimo sistemu, rekuperatoriai, verslo pletra, vedinimas, sildymas

Europos pirmaujantis šildymo sistemų gamintojas „Zehnder Group AG“, norėdama sustiprinti savo pozicijas Baltijos regione rinkoje įsigijo Estijos naujoviškus mikroklimato ir energijos sprendimus siūlančią įmonę „InteliVENT OÜ“.

Nuo 2018 m. gegužės 29 d. įmonei „Zehnder Group AG“ priklauso 100 % įmonės „OÜ InteliVENT“. Įmonė „InteliVENT“ buvo įkurta 2010 metais ir mūsų pagrindinė veikla yra įvairių mikroklimato ir energijos sprendimų planavimas, montavimas ir pardavimo.

Nuo 2012 m. „InteliVENT“ yra „Zehnder Group“ klientas ir kelių produktų grupių oficialus importuotojas. Dešimt įmonės „InteliVENT“ darbuotojų ir generalinis direktorius Toomas Kolk lieka dirbti bendrovėje; bendrovės pavadinimas pakeistas į „Zehnder Baltics OÜ“. Savyje apjungėme visų trijų Baltijos šalių pardavimų valdymą ir techninį palaikymą.

„Zehnder Group“ vietinės atstovybės atidarymas leidžia pasiūlyti esamiems ir naujiems klientams geresnės kokybės paslaugas, naujus produktus ir įvairių techninių sprendimų.

Daugiau informacijos rasite www.zehndergroup.com