Sveikas vėsinimas grynu oru

Sveikas vėsinimas grynu oru? Tai įmanoma! Su nepakartojama ComfoAir Q, ComfoClime ir ComfoTube Therm kombinacija. Kartu jie yra sveikas, patogus ir tvarus sprendimas namo apsaugai nuo perkaitimo.

Sveikas vėsinimas be oro kondicionavimo

Mūsų namai darosi šiltesni. Esamos sistemos, pvz., oro kondicionieriai, cirkuliuoja orą, bet jo nešviežina. ComfoAirQ, ComfoClime ir ComfoTube Therm derinys vėsina grynu oru. Tai leidžia išlaikyti žemą CO2 lygį ir aukštą deguonies lygį.

Vėsinimas grynu oru? Štai kaip tai veikia

Vienas-du-trys. Pagrindas yra ComfoAir Q: subalansuota vėdinimo sistema tiekia gryną orą. Po to ComfoClime oras-oras šilumos siurblys užtikrina papildomą vėsinimą (arba šildymą, pagal poreikį). Galiausiai Zehnder oro paskirstymo sistema su ComfoTube Therm technologija atneša šviežią orą į kambarius.

Puikus derinys

„ComfoAir Q“, „ComfoClime“ ir „ComfoTube Therm“: kartu jie išryškina vienas kito geriausias savybes. Karštą vasaros dieną vėsinkite grynu oru. Arba papildomas komfortas vėsiu žiemos metu. Visada sveikas ir taupantis energiją sprendimas.

ComfoAir Q vėdinimo įrenginys

Tiekia gryną orą iš lauko, maksimaliai taupydamas energiją šilumogrąžos pagalba.

ComfoClime oras-oras šilumos siurblys

Suteikia papildomo vėsinimo arba daugiau šilumos, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

ComfoTube Therm oro paskirstymo sistema

Paskirsto orą kambariuose neprarandant energijos.

Energiją tausojantis vėsinimas grynu oru

Vėdinimas, šildymas ir vėsinimas grynu oru. Papildydami vėdinimo sistemą ComfoClime įrenginiu, tai galite pasiekti iš karto. Taupanti energiją nes rekuperatoriu vėl ir vėl naudoja tą pačią šilumą ar vėsumą neišmesdamas jos į lauką. Tobula pažangių technologijų ir tvarių medžiagų sąveika.

ComfoClime ir ComfoTube Therm = paprastas montavimas

„ComfoClime“ ir „ComfoTube Therm“ yra „plug & play“. Kitaip tariant: lankstus ir lengvai montuojamas. Patogiai uždėkite ComfoClime su pridedama pereiga ant ComfoAir Q rekuperatoiaus. Tada sujunkite iš anksto izoliuotas ComfoTube Therm dalis. Tai užtikrins, kad neatsiras kondensatas ir nebus prarandama šiluma.

Tobula temperatūra visą laiką

Šiuo unikaliu deriniu pasiekiamas geriausias klimatas: vėdinimas, šildymas ir vėsinimas grynu oru, geriausia drėgmė ir filtravimas. Oras puikiai sutvarkomas iki tinkamos temperatūros, nesvarbu, ar jis šiltas ir drėgnas, ar vėsus. Iš karto pajusite papildomą ComfoClime ir ThermalShield siūlomą komfortą. Idealu, jei tvarumas, komfortas ir sveikata yra itin svarbūs.

Užsisakyti ComfoClime & ComfoTube Therm?

Raskite didmenininką šalia jūsų