Registreeru seminarile

  Drėgmę grąžinantys vėdinimo įrenginiai jūsų namams!

  Rinkitės kokybę! Rinkitės komfortą!

  Zehnder ComfoAir Q

  Šis Vokiškas vėdinimo įrenginys sukurs geriausią įmanomą klimatą jūsų namuose. Tai įgyvendinti padės šios technologijos:

  DRĖGMĖS GRĄŽINIMAS

  ComfoAir Q kaip ir visi kiti Zehnder rekuperatoriai gali būti su integruotais drėgmę grąžinančiais (entalpiniais) šilumokaičiais. Tai unikali Zehnder gaminių savybė. Drėgmę grąžinančių rekuperatorių privalumai:

  Maksimalus komfortas

  Įrenginiai su entalpiniais šilumokaičiais ne tik efektyviai grąžina šilumą, bet ir iki 73% drėgmės. Todėl rekuperatorius mažiau sausina patalpas šaltuoju metų periodu ir lengviau pasiekti.

  Nereikalingas kondensato nuvedimas

  Kadangi didžioji dalis drėgmės yra grąžinama atgal į patalpas, standartinėmis gyvenimo sąlygomis, kondesatas entalpiniame šilumokaityje nesusidaro.

  Mažesnės elektos sąnaudos

  Kondensato nesusidarymas  tokio tipo įrenginiuose stipriai atitolina apsaugos nuo užšalimo poreikį, todėl el. tenas arba srautų disbalansas vidutiniškai pradeda veikti tik prie -10C. Kadangi šilumokaityje nesusidaro drėgmė, jo efektyvumas išlieka tolygus ir prie žemos temperatūros

  Higiena

  Entalpinio šilumokaičio plokštelės pagamintos iš polimerinės membranos dengtos Microban© antibakteriniu sluoksniu. IR skirtingai nei celiuliozė, jos neįgeria drėgmės. Entalpinis šilumokaitis gali būti plaunamas šiltu vandeniu.

  NAUJOS KARTOS FILTRAI

  Sveikata, tai dar vienas geros savijautos faktorius. Todėl ComfoAir Q rekuperatoriai naudoja naujo tipo filtrus, kurie dar efektyviau mažina dulkių patekimą į patalpas ar rekuperatorių. Jie gali būti dviejų filtravimo lygių:  G4 ir F7. Rekuperatorius būtinai praneš, kai filtrams reikės dėmesio.

   

   

  VENTILIATORIAI

  Galingi ir išskirtinai efektyvūs ventiliatoriai generuoja daugiau galios, naudojant mažiau elektros energijos. Ventiliatoriai dideli tačiau jų galia yra fiksuota pagal rekuperatoriaus parametrus, kad neviršyti garso lygio ir išlaikyti ilgaamžiškumą.

   

   


  UNIKALUS DEIMANTO FORMOS ŠILUMOKAITIS

  ComfoAir Q gali pasigirti unikalaus dizaino, specialiai jam sukurtu, šilumokaičiu, kurio dydis rekodinis tokios galios rekuperatoriui. Tai įtakoja itin aukštą efektyvumą ir mažesnį oro pasipriešinimą. Šilumogrąžos paviršius šiame šilumokaityje siekia net 38m.

   

   

  ADAPTYVUS TENAS

  Kaip ir dauguma Zehnder ComfoAir Q komponentų – elektrinis šildytuvas taip pat analogų rinkoje neturintis gaminys. Dėka didelio paviršiaus ploto ir patentuotų delta formos aliuminio korio kanalų, oras sušildomas visas ir tolygiai – tam sunaudojant minimalų kiekį elektros energijos. Šis šildytuvas legvai sumontuojamas net po rekuperatoriaus paleidimo.


  MODULIUOJAMAS By-Pass

  Įvairių sensorių pagalba moduliuojama apvedimo sklendė leidžia parinkti komfortiškiausą galimą tiekiamo oro temperatūrą vasaros metu. ComfoAir Q modelio By-Pass‘o principas skiriasi nuo kitų įrenginių, nes čia naudojamas linijinis By-Pass‘o tipas. Taip sutaupoma vietos įrenginyje ir galima integruoti didesnį šilumokaitį.

   

   

  SENSORIAI

  ComfoAir Q įrenginiai gali pasigirti didele, labai tikslių, sensorių įvairove. Temperatūros, drėgmės ir slėgių sensoriai tiksliai skaičiuoja ir kontroliuoja rekuperatoriaus darbą kiekvieną sekundę ir visa tai, kad pasiekti aukščiausią efektyvumą ir komfortą.

   

   

   

   

  Zehnder ComfoAir Q 600 ST
  Link
  Zehnder ComfoAir Q 450 TR
  Link
  Zehnder ComfoAir Q 350 TR
  Link